Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

Dzisiaj2
Wczoraj32
Ten tydzień2
Ten miesiąc446
Wszystkich76992

Losowe zdjęcia

048.jpg

Przetłumacz

Tu trenujemy

AQUARIUS

Pływalnia Miejska "AQUARIUS" powstała w 1999r. W skład pływalni wchodzą cztery niecki basenowe (sportowa, rekreacyjna, brodzik, jacuzzi). Jednorazowo może z nich korzystać 230 osób.

 

AQUARIUS

 

 

  

  


 

SP 10

Szkoła Podstawowa nr 10 z oddziałami sportowymi. Szkoła ma do dyspozycji 30 sal lekcyjnych, aulę, boisko ze sztuczną trawą i oświetleniem, salę gimnastyczną oraz halę sportową z widownią, cztery świetlice, stołówkę. Dużym atutem jest kryta pływalnia Aquarius znajdująca się obok szkoły. Na jednej z sal gimnastycznych trenują zawodniczki  z sekcji pływania synchronicznego.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 Z ODDZIAŁAMI SPORTOWYMI

 

 


 

Stronie Śląskie

Centrum Sportu i Rekreacji w Stroniu Śląskim jest naszą drugą bazą treningową, korzystamy z gościnności Centrum Sportu kilka razy w roku podczas ferii zimowych, konsultacji weekendowych i wakacji. Funkcjonalność obiektu oraz znajdujący się w Centrum Zespół Odnowy Biologicznej tworzą uniwersalne warunki dla rozwoju sportów, jak i rekreacji. Centrum Sportu posiada halę sportową z pełnowymiarowym boiskiem do piłki koszykowej, krytą pływalnię, pokoje gościnne. Są to idealne warunki dla sekcji pływania synchronicznego do doskonalenia i poprawiania formy przed startami w zawodach.

 

Centrum Sportu i Rekreacji w Stroniu Śląskim

 


 

Dźwirzyno

Przez kilka ostatnich lat zawodniczki sekcji pływania synchronicznego MUKS AQUARIUS wyjeżdżały na wakacyjny obóz  wypoczynkowo-sportowy do Dźwirzyna. Czas nad morzem dziewczynki miały wypełniony od rana do wieczora. Dzień rozpoczynał się od porannej rozgrzewki, a kończył wieczorną zabawą. Nie zabrakło morskich kąpieli, plażowania, treningu i wycieczek.

 

Dżwirzyno

 

Copyright TMR 2012. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.