Wszystkich65993

Losowe zdjęcia

Przetłumacz

Synchronki na "Dolnośląskiej Gali Sportu Młodzieżowego"

W pięknych i klimatycznych wnętrzach " Starej Kopalni " w Wałbrzychu odbyła się Dolnośląska Gala Sportu Młodzieżowego organizowana przez Dolnośląską Federację Sportu. Dla naszych synchronicznych dziewczyn bardzo miłym akcentem było wręczenie nagrody w wysokości 7500 zł, za wyniki uzyskane w roku 2016. Dla przypomnienia: komplet złotych medali na Międzystrefowych Mistrzostwach Młodziczek, wygrana Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży, medale Mistrzostw Polski Juniorek, co w sumie dało zwycięstwo w ogólnej klasyfikacji i LUKS Aquarius Bielawa kolejny raz został najlepszym klubem pływania synchronicznego w Polsce z liczba ponad 90pkt.

Dzięki wynikom naszej sekcji województwo dolnośląskie w pływaniu synchronicznym również zdobyło pierwsze miejsce, a także gmina Bielawa z naszą pomocą uzyskała VII m wśród gmin woj dolnośląskiego (ulegając takim " potęgom" jak Wrocław, Jelenia Góra, Polkowice, Lubin, Legnica, Wałbrzych)

Klub bielawskich synchronek wśród dolnośląskich klubów sportowych(każdej dziedziny) zajął 15 miejsce.

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom, trenerce, Bielawie i życzymy wielu sukcesów.

Copyright TMR 2012. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.