Udane „Andrzejki” najmłodszych synchronek.

 Wieczór andrzejkowy nasze najmłodsze bielawskie synchronki spędziły na Poznańskich Termach, gdzie wytańczyły w wodzie aż dwa złote i jeden srebrny medal. Na zawodach wystartowało blisko 70 zawodniczek, – z czego aż 24 reprezentowało Bielawę. Były to nasze najmłodsze „gwiazdy” 7-12 letnie, tym bardziej cieszy ich udany występ.

W kategorii ZESPÓŁ złoto zdobyły- Cios Jula, Łyś Jadzia i Zuza, Sienkiewicz Justynka i Ania, Socha Kasia i Basia. Miejsce piąte w tej kategorii zajęły Dziekońska Jula, Czyżykiewicz Jula i Karpierz Jula oraz Sieroń Natalia. Bardzo udany start zaliczyły tez najmłodsze nasze szkraby, które jako przyszłość klubu pięknie rokują cudnie się „spinając” i mobilizując przed startem:) - a są to: Ardelli Maja, Mika Rozalia, Wiśniewska Maja, Kozłowska Maja, Kumiec Nikola, Bandura Jula, Zarzycka Hania, Kurek Ada i Maja, Czapiga Ola, Ramian Iga, Kozłowska Ola, Olesiejko Natasza.

 W kategorii KOMBINACJA złotorównież zdobyły Cios Jula, Łyś Jadzia i Zuza, Sienkiewicz Justynka i Ania, Socha Kasia i Basia.

 W DUETACH medal srebrny zdobyły Kasia i Basia Socha, miejsce 4 Łyś Zuza i Jadzia, miejsce 7 Sienkiewicz Anna i Justyna, 8 – Jula Dziekońska, Jula Karpierz.

 Były to już ostatnie zawody w tym roku i można tylko życzyć sobie, aby przyszły rok był równie udany dla zawodniczek klubu LUKS Aquarius Bielawa Pływanie Synchroniczne.