Wszystkich73017

Losowe zdjęcia

Przetłumacz

MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK STARSZYCH W Pływaniu Synchronicznym WARSZAWA 2014

W dniach 10 -11 maja w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorek Starszych w pływaniu synchronicznym. Dla naszych zawodniczek był to debiut w tej kategorii wiekowej. Debiut całkiem udany, gdyż dziewczęta zdobyły medal brązowy w kategorii kombinacje i były tuż za podium zajmując miejsce czwarte w kategorii zespół. Sukcesem dla zawodniczek i trenerki było też zakwalifikowanie się do finałów duetów Socha Justyna - Buganiuk Natalia, gdzie zajęły ostatecznie miejsce 7 i Wanszewicz Hania - Winiarska Natalia zajmujące miejsce 8, oraz solistki Arlety Nity m 11. Zawodniczki bielawskiego klubu dzięki temu udanemu startowi zdobyły pierwsze punkty i zostaje życzyć im by w pozostałych kat. wiekowych dalej trzymały wysoki poziom.

Copyright TMR 2012. Wszystkie Prawa Zastrzeżone.